66 views

wyniki,puchary

katal2019-rpob puchary zes_o_2019_okręg-ostat  

233 views

Gubin-Typy

gubin-typy

222 views

Opole-205

20190818Lot_M_1

246 views

Kluczbork-162

20190818-LOT 1-pop  

209 views

Wołczyn-134

20190818-Lot_M_1

202 views

Wołczyn-200

20190818-Lot_M_1

233 views

Wołczyn-123

20190818-Lot_M_1

229 views

Wołczyn-108

20190818-Lot_M_1  

482 views

Okręg Śląsk Wschód-weryfikacja-nowa

Spis_GMP-do-weryf Spis_INTER-weryf Spis_kat-popraw

124 views

Neuruppin-2-okręg

LISTA KONKURSOWA 4/2019 ; Neuruppin 2  ;20.07.2019 rok 542599  ; 5:45:00  ; 461  ;12223 ;2445 ; 3056

150 views

Neuruppin-134

oddzial JURA LAZY (Lista:12)(kat-CC)-15.07.2019-Neuruppin 3 (hod 53)(gol 1566)(konk 392)(20% 314)(25% 392)

72 views

Szprotawa-s4

sekcja WIERBKA (Lista:12)(kat-AB)-14.07.2019-Szprotawa 4 (hod 17)(gol 685)(konk 172)(20% 137)(25% 172)

41 views

Szprotawa-205-s5

sekcja WOLBROM-5 (Lista:12)(kat-AB)-14.07.2019-Szprotawa 4 (hod 8)(gol 356)(konk 89)(20% 72)(25% 89)

37 views

Ueckermunde-0162-s6

sekcja BOLEC-POGORZ (Lista:13)(kat-CC)-14.07.2019-Ueckermunde 2 (hod 29)(gol 1071)(konk 215)(20% 215)(25% 268)

67 views

Ueckermunde-0162-s5

sekcja BOLEC-POGORZ (Lista:13)(kat-CC)-14.07.2019-Ueckermunde 2 (hod 29)(gol 1071)(konk 215)(20% 215)(25% 268)

124 views

Ueckermunde-0162

oddzial TRZEBINIA (Lista:13)(kat-CC)-14.07.2019-Ueckermunde 2 (hod 71)(gol 2275)(konk 455)(20% 455)(25% 569)

180 views

Ueckermunde-Jaworzno

oddzial JAWORZNO (Lista:12)(kat-BC)-14.07.2019-Ueckermunde 2 (hod 68)(gol 1775)(konk 444)(20% 355)(25% 444)

120 views

Ueckermunde-0200

oddzial OLKUSZ (Lista:12)(kat-BC)-14.07.2019-Ueckermunde 2 (hod 27)(gol 973)(konk 244)(20% 195)(25% 244)

54 views

Szprotawa-0205

oddzial WOLBROM (Lista:12)(kat-AB)-14.07.2019-Szprotawa 4 (hod 60)(gol 2355)(konk 589)(20% 471)(25% 589)

127 views

Ueckermunde-0108

oddzial BUKOWNO (Lista:12)(kat-BC)-14.07.2019-Ueckermunde 2 (hod 40)(gol 1100)(konk 275)(20% 220)(25% 275)

82 views

Verden-2-Okręg

OKRĘGOWA LISTA KONKURSOWA 3/2019 ; Verden 2 ;07.07.2019 rok ; 757385 Punkty staˆe za konkurs;80.00 ;470 ;5760 ;1152 ;1440

84 views

Verden-Okręg

OKRĘGOWA LISTA KONKURSOWA 2/2019 z lotu goˆłębi starych, odbytego z miejscowo˜ci Verden 1 Data odbytego lotu;23.06.2019 rok ; Odlegˆ do...

54 views

Szprotawa-205

oddzial WOLBROM (Lista:10)(kat-AB)-30.06.2019-Szprotawa 3 (hod 64)(gol 2549)(konk 638)(20% 510)(25% 638)

83 views

Grodzisk-Wlkp-162

oddzial TRZEBINIA (Lista:10)(kat-AB)-30.06.2019-Grodzisk Wlkp.4 (hod 75)(gol 2546)(konk 510)(20% 510)(25% 637)

69 views

Nowy Tomyśl-200

oddzial OLKUSZ (Lista:10)(kat-AB)-30.06.2019-Nowy Tomysl 3 (hod 31)(gol 1051)(konk 263)(20% 211)(25% 263)

75 views

Sulechów-134

oddzial JURA LAZY (Lista:10)(kat-AB)-30.06.2019-Sulechow 3 (hod 56)(gol 1821)(konk 456)(20% 365)(25% 456)

118 views

Nowy Tomyśl-123

oddzial JAWORZNO (Lista:10)(kat-AB)-30.06.2019-Nowy Tomysl 3 (hod 73)(gol 2022)(konk 506)(20% 405)(25% 506)

83 views

Nowy Tomyśl-108

oddzial BUKOWNO (Lista:10)(kat-AB)-30.06.2019-Nowy Tomysl 3 (hod 40)(gol 1212)(konk 303)(20% 243)(25% 303)

120 views

Neuruppin-okręg

 OKRĘGOWA LISTA KONKURSOWA 1/2019 OKRĘG ŚLĄSK WSCHÓD MISTRZOSTWO-DALEKODYS z lotu  starych, odbytego z miejscowo˜ci  Neuruppin 1 Data odbytego...

136 views

Neuruppin-rejon-2

REJONOWA LISTA KONKURSOWA 1/2019 ; REJON 2 ŚLĄSK WSCHÓD dorosłˆe 2019 z lotu gołębi starych, odbytego z ; Neuruppin...

128 views

Neuruppin – Rejon-1

RejonOWA LISTA KONKURSOWA 2/2019 Rejon 1 Okr©g —lĄsk-Wsch˘d 10/5 Z 50 GMP z lotu goˆ©bi starych, odbytego z miejscowo˜ci...

48 views

Neuruppin-205-s5

sekcja WOLBROM-5 (Lista:08)(kat-BC)-16.06.2019-Neuruppin 1 (hod 11)(gol 442)(konk 111)(20% 89)(25% 111)

43 views

Neuruppin-205-s4

sekcja WIERBKA (Lista:08)(kat-BC)-16.06.2019-Neuruppin 1 (hod 20)(gol 823)(konk 206)(20% 165)(25% 206)

45 views

Neuruppin-162-6

sekcja TENCZYNEK (Lista:08)(kat-BC)-16.06.2019-Neuruppin 1 (hod 18)(gol 571)(konk 115)(20% 115)(25% 143)

51 views

Neuruppin-162-5

sekcja BOLEC-POGORZ (Lista:08)(kat-BC)-16.06.2019-Neuruppin 1 (hod 32)(gol 1260)(konk 252)(20% 252)(25% 315)

61 views

Neuruppin-205

oddzial WOLBROM (Lista:08)(kat-BC)-16.06.2019-Neuruppin 1 (hod 70)(gol 2867)(konk 717)(20% 574)(25% 717)

92 views

Neuruppin-162

oddzial TRZEBINIA (Lista:08)(kat-BC)-16.06.2019-Neuruppin 1 (hod 76)(gol 2560)(konk 512)(20% 512)(25% 640)

75 views

Neuruppin-200

oddzial OLKUSZ (Lista:07)(kat-BC)-16.06.2019-Neuruppin 1 (hod 34)(gol 1207)(konk 302)(20% 242)(25% 302)

85 views

Neuruppin-134

oddzial JURA LAZY (Lista:08)(kat-BC)-16.06.2019-Neuruppin 1 (hod 58)(gol 1755)(konk 439)(20% 351)(25% 439)

124 views

Neuruppin-123

oddzial JAWORZNO (Lista:07)(kat-BC)-16.06.2019-Neuruppin 1 (hod 73)(gol 1947)(konk 487)(20% 390)(25% 487)

106 views

Neuruppin-108

oddzial BUKOWNO (Lista:07)(kat-BC)-16.06.2019-Neuruppin 1 (hod 39)(gol 1122)(konk 281)(20% 225)(25% 281)

77 views

NowyTomyśl-2-123

oddzial JAWORZNO (Lista:06)(kat-AB)-09.06.2019-Nowy Tomysl 2 (hod 73)(gol 2498)(konk 625)(20% 500)(25% 625)

70 views

NowyTomysl-2-108

oddzial BUKOWNO (Lista:06)(kat-AB)-09.06.2019-Nowy Tomysl 2 (hod 43)(gol 1508)(konk 377)(20% 302)(25% 377)

72 views

Ueckermunde-Rejon

RejonOWA LISTA KONKURSOWA 1/2019 POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH Rejon 1 Okręg Śląsk-Wschód 10/5 Z 50 GMP z...

52 views

Beelitz-2-s.5

sekcja WOLBROM-5 (Lista:06)(kat-BC)-02.06.2019-Beelitz 2 (hod 13)(gol 650)(konk 163)(20% 130)(25% 163)

43 views

Beelitz-2-s.4

sekcja WIERBKA (Lista:06)(kat-BC)-02.06.2019-Beelitz 2 (hod 21)(gol 901)(konk 226)(20% 181)(25% 226)

58 views

Ueckermunde-162-5

sekcja BOLEC-POGORZ (Lista:06)(kat-BC)-02.06.2019-Ueckermunde (hod 38)(gol 1719)(konk 344)(20% 344)(25% 430)

44 views

Ueckermunde-162-6

sekcja TENCZYNEK (Lista:06)(kat-BC)-02.06.2019-Ueckermunde (hod 18)(gol 752)(konk 151)(20% 151)(25% 188)

79 views

Unckermunde-162

oddzial TRZEBINIA (Lista:06)(kat-BC)-02.06.2019-Ueckermunde (hod 82)(gol 3362)(konk 673)(20% 673)(25% 841)

61 views

Beelitz-205

oddzial WOLBROM (Lista:06)(kat-BC)-02.06.2019-Beelitz 2 (hod 76)(gol 3695)(konk 924)(20% 739)(25% 924)

83 views

Neuruupin-134

oddzial JURA LAZY (Lista:06)(kat-BC)-02.06.2019-Neuruppin (hod 74)(gol 2710)(konk 678)(20% 542)(25% 678)

87 views

Ueckermunde-123

oddzial JAWORZNO (Lista:05)(kat-BC)-02.06.2019-Ueckermunde (hod 75)(gol 2369)(konk 593)(20% 474)(25% 593)

65 views

Ueckermunde-200

oddzial JAWORZNO (Lista:05)(kat-BC)-02.06.2019-Ueckermunde (hod 75)(gol 2369)(konk 593)(20% 474)(25% 593)

86 views

Ueckermunde-108

oddzial BUKOWNO (Lista:05)(kat-BC)-02.06.2019-Ueckermunde (hod 44)(gol 1643)(konk 411)(20% 329)(25% 411)

60 views

Sulechów-134

oddzial JURA LAZY (Lista:05)(kat-AB)-26.05.2019-Sulechow (hod 78)(gol 3400)(konk 850)(20% 680)(25% 850)

78 views

Miedzyrzecz-200

oddzial OLKUSZ (Lista:04)(kat-AB)-26.05.2019-Miedzyrzecz (hod 38)(gol 1862)(konk 466)(20% 373)(25% 466)

76 views

Międzyrzecz-123

oddzial JAWORZNO (Lista:04)(kat-AB)-26.05.2019-Miedzyrzecz (hod 75)(gol 2940)(konk 735)(20% 588)(25% 735)

68 views

Miedzyrzecz-108

oddzial BUKOWNO (Lista:04)(kat-AB)-26.05.2019-Miedzyrzecz (hod 45)(gol 1940)(konk 486)(20% 388)(25% 486)

79 views

Beelitz-205

oddzial WOLBROM (Lista:05)(kat-BC)-26.05.2019-Beelitz 1 (hod 77)(gol 3995)(konk 999)(20% 799)(25% 999)

39 views

Beelitz-205-4

sekcja WIERBKA (Lista:05)(kat-BC)-26.05.2019-Beelitz 1 (hod 22)(gol 1093)(konk 274)(20% 219)(25% 274)

57 views

Sulechów-162

oddzial TRZEBINIA (Lista:05)(kat-AB)-26.05.2019-Sulechow (hod 84)(gol 3972)(konk 795)(20% 795)(25% 993)

44 views

Sulechów-162-5

sekcja BOLEC-POGORZ (Lista:05)(kat-AB)-26.05.2019-Sulechow (hod 39)(gol 1891)(konk 379)(20% 379)(25% 473)

73 views

Szprotawa-s4

sekcja WIERBKA (Lista:04)(kat-AB)-19.05.2019-Szprotawa (hod 22)(gol 1309)(konk 328)(20% 262)(25% 328)

59 views

Szprotawa-205

oddzial WOLBROM (Lista:04)(kat-AB)-19.05.2019-Szprotawa (hod 79)(gol 4742)(konk 1186)(20% 949)(25% 1186)

85 views

Żagań-2-134

oddzial JURA LAZY (Lista:04)(kat-AB)-18.05.2019-Zagan 2 (hod 77)(gol 3462)(konk 866)(20% 693)(25% 866)

83 views

Nowy Tomyśl-200

oddzial OLKUSZ (Lista:03)(kat-AB)-18.05.2019-Nowy Tomysl (hod 39)(gol 1976)(konk 494)(20% 396)(25% 494)

104 views

Nowy Tomyśl-123

oddzial JAWORZNO (Lista:03)(kat-AB)-18.05.2019-Nowy Tomysl (hod 76)(gol 3006)(konk 752)(20% 602)(25% 752)

68 views

Nowy Tomyśl-108

oddzial BUKOWNO (Lista:03)(kat-AB)-18.05.2019-Nowy Tomysl (hod 44)(gol 2004)(konk 501)(20% 401)(25% 501)

97 views

GrodziskWlk-oddz

oddzial TRZEBINIA (Lista:04)(kat-AB)-19.05.2019-Grodzisk Wlkp 2 (hod 83)(gol 4021)(konk 805)(20% 805)(25% 1006)

47 views

GrodziskWlk-s5

sekcja BOLEC-POGORZ (Lista:04)(kat-AB)-19.05.2019-Grodzisk Wlkp 2 (hod 38)(gol 1911)(konk 383)(20% 383)(25% 478)

76 views

Kępno-s nr 5

sekcja BOLEC-POGORZ (Lista:01)(kat---)-01.05.2019-Kepno (hod 37)(gol 1957)(konk 392)(20% 392)(25% 490)

110 views

Oleśnica-Jura Łazy

oddzial JURA LAZY (Lista:02)(kat-AA)-04.05.2019-Olesnica (hod 77)(gol 3484)(konk 871)(20% 697)(25% 871)

149 views

Kępno-Olkusz

oddzial OLKUSZ (Lista:01)(kat-AA)-04.05.2019-Kepno (hod 38)(gol 2089)(konk 523)(20% 418)(25% 523)

205 views

Kępno-Jaworzno

oddzial JAWORZNO (Lista:01)(kat-AA)-04.05.2019-Kepno (hod 79)(gol 3609)(konk 903)(20% 722)(25% 903)

120 views

Kępno-Bukowno

oddzial BUKOWNO (Lista:01)(kat-AA)-04.05.2019-Kepno (hod 44)(gol 2197)(konk 550)(20% 440)(25% 550)

360 views

Kępno-Trzebinia

oddzial TRZEBINIA (Lista:01)(kat---)-01.05.2019-Kepno (hod 69)(gol 3491)(konk 699)(20% 699)(25% 873)

294 views

Kluczbork-Wolbrom

oddzial WOLBROM (Lista:01)(kat---)-01.05.2019-Kluczbork (hod 76)(gol 4736)(konk 1184)(20% 948)(25% 1184)

174 views

Wołczyn-Jura Łazy

Uwaga: listy szczegółowe w katalogu LOTY 2019 . Jeżeli są tam zapisy  z tamtego roku należy stronę odświeżyć...

461 views

Zatwierdzono MP-Młodych-Okręg Śląsk Wschód

Mistrz-ŚW-2018-młode-zatw

393 views

Weryfikacja Młode

Mistrz-ŚW-2018-młode-weryf

510 views

klasyfikacje dorosłych-Śląsk Wschód

Poniżej klasyfikacje dorosłych zweryfikowane Mist-ŚW-2018-końc  

459 views

Okręg-Weryfikacja-uzupełnione

wstepne-weryfikacja Zgodnie z wytyczną Prezesa-d/s lotowych Pana Maj Zbigniew  zamieszczam listy hodowców do weryfikacji w kategoriach , GMP...

292 views

Rywalizacja okręgowa-lista nr 3 Bruksela

Data odbytego lotu;28.07.2018 rok 997738  hod  w locie;104  ; gol ;579  (baza 1:5);116  ;  (baza 1:4);145  ; konk ;145 Godzina przylotu...

233 views

Lista Okręgowa-Bruksela

LISTA-BRUKSELA-OKR-ŚL-WSCHÓD Klasyfikacja

258 views

Bruksela-205-lista

205-20180728-sl

362 views

Bruksela-200-lista

200-20180728-SL

377 views

Bruksela-134-lista

134-20180728-SL

497 views

Bruksela-123-lista

123-20180728-sl

379 views

Bruksela-108-lista

108-20180728 lista oddziałowa

264 views

Bruksela-162-5-wyniki-tabela-sekcyjna

sekcja BOLEC-POGORZ (Lista:14)(kat-CM)-28.07.2018-Bruksela (hod 14)(gol 72)(konk 15)(20% 15)(25% 18)  

326 views

Bruksela-162-wyniki-tabela-oddziałowa

oddzial TRZEBINIA (Lista:14)(kat-CM)-28.07.2018-Bruksela (hod 41)(gol 223)(konk 45)(20% 45)(25% 56)

136 views

Beelitz-IV-205-4

sekcja WIERBKA (Lista:13)(kat-BC)-22.07.2018-Beelitz 4 (hod 19)(gol 772)(konk 193)(20% 155)(25% 193)

101 views

Brandenburg-IV-162-5

sekcja BOLEC-POGORZ (Lista:13)(kat-BC)-21.07.2018-Brandenburg 4 (hod 20)(gol 525)(konk 105)(20% 105)(25% 132)

161 views

Wollin-IV-134

oddzial JURA LAZY (Lista:13)(kat-BC)-22.07.2018-Wollin 4 (hod 61)(gol 1834)(konk 367)(20% 367)(25% 459)

118 views

Beelitz-IV-205

oddzial WOLBROM (Lista:13)(kat-BC)-22.07.2018-Beelitz 4 (hod 60)(gol 2390)(konk 598)(20% 478)(25% 598)

180 views

Brandenburg-IV-162

oddzial TRZEBINIA (Lista:13)(kat-BC)-21.07.2018-Brandenburg 4 (hod 62)(gol 1381)(konk 277)(20% 277)(25% 346)

268 views

Brandenburg-IV-123

oddzial JAWORZNO (Lista:13)(kat-BC)-21.07.2018-Brandenburg 4 (hod 62)(gol 1859)(konk 465)(20% 372)(25% 465)

209 views

Brandenburg-IV-108

oddzial BUKOWNO (Lista:13)(kat-BC)-21.07.2018-Brandenburg 4 (hod 23)(gol 565)(konk 142)(20% 113)(25% 142)

200 views

Brandenburg-IV-200

oddzial OLKUSZ (Lista:13)(kat-BC)-21.07.2018-Brandenburg 4 (hod 35)(gol 997)(konk 250)(20% 200)(25% 250)